Çok Milletli Ekip

Farklı kültürlerden ve farklı milletlerden oluşan ekibimiz; yalnızca Türkiye'de değil, dünyanın her yerine iş üretebilme potansiyeline sahip.

More Dijital olarak ilk yolculuğumuza 2019 yılında başladık. Sınırı olmayan bir dijital dünyaya giriş yapabilmek ve kaliteli pazarlama stratejileri ile markaları doğru konumlandırmak önceliğimizdi. Yoğun prodüksiyon ile başlayan sürecimizde İzmir sınırlarını aştık ve Ege Bölgesi'ne uzandık.

2 yılı aşkın süredir de dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, web sitesi ve kurumsal kimlik tasarımı hizmeti vermekteyiz. 2000'i aşkın marka ve kişi ile çalıştık ve 2023 yılında New Jersey Amerika'da yeni şubemizi açtık. Şu an da Türkiye ofisimiz Ege Perla Workinton içerisinde yer almakta.

İzmir'de başlayan yenilikçi iş anlayışımızı dünyaya tanıtmak ve bu doğrultuda dijital dünyanın önem arz eden basamaklarında, müşteri tatmini sağlamak. Farklı bakış açımızla vizyonumuz, sektörlere "yeni vizyon" kazandırmak.

Kendini geliştirmenin hiçbir zaman bitmeyeceğini düşünerek öncelikle kendimize, sonrasında markamıza sonu gelmeyecek bir inovasyon entegre etmek istiyoruz. Her dakika yeni şeyler öğrenilebilir ve her insan yeni bir fikrin başlangıcı olabilir. Biz de fikirlere öncülük etmek ve yaratıcılığın tanımını baştan yazmayı hedefliyoruz.

Ekibimize Merhaba Deyin!

Yaratıcı, genç, dinamik ve öğrenme arzusuyla yanıp tutuşan ekibimizle tanışmalısınız.

Kaan Kırıcı

Founder & CEO

Yağmur Acaroğlu

Operasyon ve Mali İşler Sorumlusu

Mert Doğan

Dijital Pazarlama Uzmanı
Web Developer

Burak Yeniay

Dijital Pazarlama Uzmanı

Öznur Çulhan

Dijital Pazarlama Uzmanı

Ezgi Güner

Sosyal Medya Yöneticisi

Bora Tekin

Grafik Tasarımcısı

Melis Kutlu

Grafik Tasarımcısı

Lorin Koşuncu

Motion Video Editörü

Marjan Farokhi

Fotoğraf ve Video Editörü

Mert Yalman

Video Editörü

İndira Kırıcı

Fotoğraf ve Video Editörü

Amin Badanfirouz

Prodüksiyon Yetkilisi

İlayda Çakır

Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Yasel Demirkol

Influencer Pazarlama Uzmanı